Europeoil - Eni Motor Yağları > Otomotiv > Tarım Araçları ve İş Makineleri

Tarım Araçları ve İş Makineleri

Eni, traktörlerin, tarım makinelerinin, hafriyat makinelerinin, inşaat araçlarının ve ilgili ekipmanların tüm ihtiyaçlarını karşılayan komple bir yağlayıcı serisi geliştirmiştir. Özellikle, tüm iklim şartlarında daha iyi yakıt tasarrufu ve yüksek koruma sağlamak için formüle edilmiş bu ürünler çevre ve doğa dostu özellikleri ile de ön plana çıkmaktadırlar. Tarım ve inşaat makinelerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş olan soğutma sıvıları, hidrolik sıvılar ve gresler bu ürün gamını tamamlamaktadır.

tarim-ve-is-makineleri-min

Motor Yağları

Eni-logo-min
Detaylar

Eni i-Sigma top MS

DPF'li en son teknoloji ile geliştirlmiş araçlarda kullanılmak üzere tasarlanmış yüksek performanslı sentetik dizel motor yağları.

Eni-logo-min
Detaylar

Eni i-Sigma top

Önde gelen otomotiv üreticilerinin ihtiyaç duyduğu onaylara sahip sentetik teknoloji ile geliştirilmiş yüksek performanslı üstün koruma özelliklerine sahip dizel motor yağları.

Eni-logo-min
Detaylar

Eni i-Sigma performance

Uzun yağ değişim aralıklarına izin veren ve mükemmel fiyat / kalite oranı sunan yüksek performanslı dizel motor yağları.

Transmisyon ve Diferansiyel Yağları

Eni-logo-min
Detaylar

Eni Rotra

Manuel şanzıman ve diferansiyellerin yağlanması için sentetik veya mineral madeni yağlar.

Çok Amaçlı Yağlar

Eni-logo-min
Detaylar

Eni Multitech UTTO

Traktör ve hafriyat makinelerinin tüm ekipmanlarının yağlanması için çok amaçlı yağlar. Motorlar hariç tüm yardımcı parçalarda kullanımı uygundur.

Eni-logo-min
Detaylar

Eni Multitech STOU

Traktör ve hafriyat makinelerinin tüm ekipmanlarının yağlanması için çok amaçlı yağlar. Motorlarda ve tüm yardımcı parçalarda kullanımı uygundur.

Aracıma Hangi Motor Yağı?