Hakkımızda

2012 yılından beri Türkiye’de faaliyet göstermekte olan Europeoil, eni‘nin Türkiye’deki yetkili lisans sahibi (exclusive licensee) ve yetkili distribütörüdür (exclusive distribütör).

  • eni petrol ve gaz bulma, üretme ve pazarlama faaliyetlerinde büyümeyi taahüt eden dünyanın önde gelen enerji şirketlerinden biridir. eni madeni yağ sektöründe İtalyan pazarının lider şirketidir.
  • Dünyanın dört bir yanında 80 den fazla ülkede 30.000 i aşkın çalışanı ile tüm enerji sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
  • eni otomotiv sektöründe kullandığı ileri teknoloji ve titizlikle yürütülen araştıma – geliştirme çalışmaları ile otomotiv sektörüne OEM onaylı kaliteli sentetik ve mineral motor yağları ve sıvıları sunmakta ve otomobiline, otobüsüne, kamyonuna, kamyonetine, traktörüne , motosikletine tutku ile bağlı tüm kullanıcılar için ve aynı zamanda bu kullanıcılara kaliteli güvenilir hizmet ve servis sunmak isteyen profesyoneller için yüksek performans ve üstün koruma sağlayan madeni yağlar ve gresler üretmektedir.
  • eni aynı zamanda farklı sektörlerde faaliyet gösteren endüstriyel tesislerin gereksinimlerini karşılayan, makine üreticileri tarafından onay ve tavsiyelere sahip endüstriyel yağ ve gresleri bu sektörlere sunmakta seramik, tekstil, çimento, inşaat, gıda ve diğer tüm alanlarda endüstriyel tesislerin operasyonel verimliliklerini arttırıp maliyetlerini düşürürerek endüstriyel yağlar ve greslerde uzmanlığını kanıtlamaktadır.
  • eni çevreye olan duyarlılığı , araştırma-geliştirmeye dayalı yenilikçiliği, yüksek teknoloji desteği ile kalite ve performans odaklılılığı , sürdürelebilir projeleri ve müşteri memnuniyetine verdiği vazgeçilemez önem ile güvenle kullanacağınız global ve lider bir markadır.
  • eni‘nin dünya genelinde sadece yedi adet bulunan yetkili lisans sahibinden ( exclusive licensee ) biri olarak Europeoil, eni‘nin global vizyonunu ve temel değerlerini Türkiye’de başarı ile uygulama misyonunu taşımaktadır.

EN İyi performans, EN İyi yağ , eni

Aracıma Hangi Motor Yağı?